Ya

sandra_shelk


Олександра і її світ

Мрії націонал-сексуалістки


Previous Entry Share Next Entry
Помста
me gray
sandra_shelk
Українці самі винні у цій війні - це кара за ХІІ століття. Фіно-угорці Залісся жили у гармонії з природою. А українці, замість гуманітарної допомоги, відправили їм Юрка Довгорукого і його головорізів. І ті почали вбивати, ґвалтувати, грабувати. Аборигени виявилися добрими учнями, і навіть перевищили вчителів. І зараз підсвідомо мстяться колишнім колонізаторам.

Я взагалі не бачу різниці між Юрієм Довгоруким і Моторолою!

А ще давні українці вчинили у Заліссі лігвіцид. Вони просто знищили тубільську мову та культуру. А проте навіть не намагалися навчити аборигенів правильній українській! В результаті виник екзотичний креольський діалект, відомий зараз під назвою «російська мова».

А тепер українці ображаються, коли заліщани не шанують їхню мову. А самі у 12 столітті були кращі?!?!? Це ж ви їх самі й навчили!

  • 1
і як же тепер бути?

Re: глибоко

Посилити проект "Кацапендія - буферна зона з Китаєм": посилати туди кращу горілку, виробляти жирніші конхфети та інше

Покаятись. І замість санкцій, відправити туди психотерапевтів. Не карати нещасних, а лікувати!

Re: глибоко

Про психіатрів гарна (і дуже здорова) ідея.
Біда тільки, що нещасні буйні, доволі агресивні і ще й на свободі...

Які такі фінно-угри Залісся? Більшість територій історичної Московської Русі під час Рюрика були заселені балтами - племенами, спорідненими з сучасними литовцями та латишами. Але, на відміну від фінно-угрів, балти асимілювалися досить швидко, бо структура їхніх мов та взагалі спосіб життя були подібними до слов'ян. Фінно-угри ж були досить відмінними, тому асиміляция була повільнішою, а їхні культурні сліди - помітнішими.

Це Ви про Новгород і Псков? А от народ меря жив на території сучасного «Золотого Кольца».......

Подивіться на мапи археологічних культур початку нової ери - балти займають територію Москви та навіть далі на схід, але слов'яни їх безперервно витісняють. Коли в слов'ян виникла писемність, балти займали західну периферію сучасної Росії, але землі деяких їхніх племен сягали сучасної України та обіймали більшу частину Білорусії. Якщо Вам цікаво, відкрийте хоча б статтю "балты" в російській Вікіпедії - я теж доклав рук до її написання.

Фінно-угри впадають в очі тому, що вони збереглися до цього часу. А балти піддалися асиміляції досить швидко. Їхню долю можна порівняти з кельтами: колись вони обіймали більшу частину Європи, їхні землі сягали від Іспанії до Туреччини, а де вони зараз? Європейці розмовляють романськими, германськими та слов'янськими мовами, а кельти просто розчинилися в цих народах, асимілювалися. При цьому кельтський внесок у європейську генетику досить великий - особливо впродовж Атлантики. Можна навіть сказати, що людина с мідно-рудим волоссям та/або зеленими очами з великою вірогідністю має хоча б одного далекого кельтського предка - колись ці мутації серед населення Європи були такою екзотикою, що викривали кельтів серед їхніх сусідів безпомилково.Edited at 2015-04-19 01:49 (UTC)

Тут є конкретне питання: чи є гідроніми Підмосков'я балтського походження?

Вище відповів посиланням, але з-за налаштувань цього журналу його бууло приховано.
Якщо не відкриється, спробуй пошукати в Гуглі на тему "балтские гидронимы в России", знайдеш багато цікавого.

  • 1
?

Log in

No account? Create an account